Dlaczego dziecko schudło?

Synek ma 11 lat. Jakieś cztery miesiące temu zaczął się zdrowo odżywiać, nie pije żadnych słodzonych napoi, fast fodów i tak dalej. Jednak bardzo schudł (ok. 6 kilo w sześć miesięcy). Poszliśmy do lekarza i zrobiliśmy badania, wszystko wyszło w normie, oprócz RBC-5,2 min/ul, HGB- 13,7 g/dl, HCT-42,5% , NRBC#-0,00, a w moczu leukocyty - ujemne oraz ketony - ślad. Synek pije dużo wody (ok. 3, 4 litrów). Dlaczego wyniki badań nie są w normie?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi