Dlaczego dziecko je tylko podczas przysypiania?

Nasz 3-miesięczny synek je tylko przez sen. Zaczęło się to jakieś dwa tygodnie temu. Nagle odmówił butelki i zjadł dopiero jak przysypiał. Teraz już tylko w ten sposób jest w stanie zjeść swoją porcję mleka. Próbowałam wydłużyć przerwę między karmieniem, ale nic to nie dało. Synek się denerwuje i odpycha butelkę, wypycha językiem smoczek. Jak już się we śnie przyssie to spokojnie, równomiernie zjada swoją porcję. Dodatkowo jesteśmy po pierwszej operacji serca, czekamy na drugą, która ma się odbyć za około 2 miesiące. Musimy uzyskać odpowiednią wagę. Nie chciałabym, żeby taki system karmienia z nami pozostał, bo to nienormalne + budzi się we mnie obawa, jak będą go karmić podczas pobytu w szpitalu przed i po operacji, kiedy mnie przy nim nie będzie.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2746
Pytań zadanych
przez pacjentów
6943
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi