Dlaczego czuję się osłabiona i senna?

Mam anemię. Czuję się od wtorku bardzo osłabiona i senna, mam niedobór żelaza. Ale dlaczego czuję się osłabiona i senna, co to może być? Mam w dodatku katar i kaszel suchy.

anemia może powodować takie samopoczucie
Zalecana konsultacja lekarska.
Wskazana wizyta u lekarza. Osłabienie i senność mogą wynikać z postawionego rozpoznania anemii. Konieczne, w oparciu o wyniki badań, odpowiednie leczenie niedoborów i kontrola ich wyrównywania.
Zalecana wizyta stacjonarna celem pełnego zbadania
Osłabienie oraz senność moze wynikać z anemii, ale również z aktualnej infekcji. Zalecam konsultację z lekarzem.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2733
Pytań zadanych
przez pacjentów
6925
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi