Depresja - co zrobić w celu wyleczenia, jeśli kilka lat nie ma już remisji?

Od 13 lat leczę się na depresję, obecnie mam zdiagnozowany ciężki epizod depresyjny. Brałam już ok. 30 leków, każdy przez odpowiednio długi czas. Korzystam z psychoterapii, wielokrotnie byłam hospitalizowana, kilka razy byłam na oddziałach dziennych. Przeszłam przez terapię TMS, kilkanaście zabiegów elektrowstrząsowych, leczenie esketaminą, hipnozę. Nie ma żadnej poprawy, od kilku lat nie było nawet częściowej remisji. Co jeszcze mogę zrobić, żeby się wyleczyć?

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Depresja w Bielsku-Białej Depresja w Krakowie Psycholog w Bielsku-Białej Psychoterapeuta w Krakowie Psychoterapeuta w Bielsku-Białej Depresja w Łodzi Depresja w Katowicach Depresja w Dąbrowie Górniczej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4533
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12264
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z