Darmowy test na covid bez ubezpieczenia zdrowotnego

Dzień dobry, czy jeśli zakupię e-wizytę to dostanę skierowanie na bezpłatny test na koronawirusa? Mam objawy - utrata węchu i smaku, osłabienie, ból zatok. Nadmieniam, że jestem zatrudniona na umowę - zlecenie i nie posiadam ubezpieczenia zdrowotnego
Skierowanie na bezpłatny test w kierunku koronawirusa może wystawić jedynie lekarz POZ, NPL, ZOL oraz opieki paliatywnej (hospicjum). W związku z powyższym nie uzyska Pani takiego skierowania podczas e-wizyty komercyjnej.
Bez ubezpieczenia nigdzie nie można wykonać wymazu bezpłatnie. Posiadając ubezpieczenie i mając takie objawy należy zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego który ma umowę z NFZ.
Darmowy test tylko dla osób ubezpieczonych.
Testy płatne przez NFZ mogą zlecać wyłącznie lekarze POZ, NPL, hospicjów. Proszę zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego. Jeśli jest Pani zatrudniona na umowę-zlecenie to jest możliwość, że ma Pani ubezpieczenie zdrowotne.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8530
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi