Darmowy test na covid bez ubezpieczenia zdrowotnego

Dzień dobry, czy jeśli zakupię e-wizytę to dostanę skierowanie na bezpłatny test na koronawirusa? Mam objawy - utrata węchu i smaku, osłabienie, ból zatok. Nadmieniam, że jestem zatrudniona na umowę - zlecenie i nie posiadam ubezpieczenia zdrowotnego
Skierowanie na bezpłatny test w kierunku koronawirusa może wystawić jedynie lekarz POZ, NPL, ZOL oraz opieki paliatywnej (hospicjum). W związku z powyższym nie uzyska Pani takiego skierowania podczas e-wizyty komercyjnej.
Bez ubezpieczenia nigdzie nie można wykonać wymazu bezpłatnie. Posiadając ubezpieczenie i mając takie objawy należy zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego który ma umowę z NFZ.
Darmowy test tylko dla osób ubezpieczonych.
Testy płatne przez NFZ mogą zlecać wyłącznie lekarze POZ, NPL, hospicjów. Proszę zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego. Jeśli jest Pani zatrudniona na umowę-zlecenie to jest możliwość, że ma Pani ubezpieczenie zdrowotne.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi