Dalej czuję się źle po covid, mam wrażenie, że mój lekarz mi nie wierzy

Mam pozytywny wynik testu na covid od 6 listopada. Stan zdrowia się poprawia powoli, ale ciągle nie czuję się najlepiej, a mam wrażenie, że mój lekarz mi nie wierzy. Dał mi zwolnienie do 4 grudnia. Chciałabym grudzień przesiedzieć w domu ze względów zdrowotnych i nabrać sił do pracy, która jest ciężka fizycznie. Wchodzenie po schodach jest dla mnie ciężkie, a co dopiero dźwigać w pracy dzień w dzień po 10h. Nawet nie mam od jakiego lekarza wziąć zwolnienia. Do tego jak wyjdę na dwór na chwilę złapać świeżego powietrza to potem odchorowuję to bólem zatok i głowy. Nie ma dnia żebym nie zażyła min. 2 tabletek na ból głowy. Nie wiem co robić. Wiem, że jeszcze nie dam rady wrócić do pracy.
4 grudnia powinien Pan zgłosić się do lekarza rodzinnego i opisać swój stan zdrowia w tym dniu.
Powinna Pani skonsultować swój stan zdrowia z lekarzem. Jeśli po przeprowadzonym wywiadzie lekarz stwierdzi niezdolność do pracy, to oczywiście wystawi zwolnienie lekarskie.
proszę zgłosić się na wizytę ambulatoryjną do lekarza
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1872
Pytań zadanych
przez pacjentów
5168
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

68
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi