Dalej czuję się źle po covid, mam wrażenie, że mój lekarz mi nie wierzy

Mam pozytywny wynik testu na covid od 6 listopada. Stan zdrowia się poprawia powoli, ale ciągle nie czuję się najlepiej, a mam wrażenie, że mój lekarz mi nie wierzy. Dał mi zwolnienie do 4 grudnia. Chciałabym grudzień przesiedzieć w domu ze względów zdrowotnych i nabrać sił do pracy, która jest ciężka fizycznie. Wchodzenie po schodach jest dla mnie ciężkie, a co dopiero dźwigać w pracy dzień w dzień po 10h. Nawet nie mam od jakiego lekarza wziąć zwolnienia. Do tego jak wyjdę na dwór na chwilę złapać świeżego powietrza to potem odchorowuję to bólem zatok i głowy. Nie ma dnia żebym nie zażyła min. 2 tabletek na ból głowy. Nie wiem co robić. Wiem, że jeszcze nie dam rady wrócić do pracy.
4 grudnia powinien Pan zgłosić się do lekarza rodzinnego i opisać swój stan zdrowia w tym dniu.
Powinna Pani skonsultować swój stan zdrowia z lekarzem. Jeśli po przeprowadzonym wywiadzie lekarz stwierdzi niezdolność do pracy, to oczywiście wystawi zwolnienie lekarskie.
proszę zgłosić się na wizytę ambulatoryjną do lekarza

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi