Czy zmiana leków mogła wpłynąć na unormowanie TSH?

Mam 26 lat i padaczkę. Lekarz zlecił mi badanie krwi, w tym TSH, które wyszło podwyższone. Dostałam skierowanie do endokrynologa, ten również zalecił badania i wszystko wyszło w normie (w tym TSH). Teraz nie wiem, który wynik jest prawidłowy. Muszę dodać, że przed drugim badaniem zmieniałam leki.

Podwyższone TSH mogło być przypadkowe, w przypadku braku objawów i prawidłowego wyniku w kontroli nie ma potrzeby leczenia.
Zalecana konsultacja endokrynologiczna.
tak może wpłynąć, zalecam wizytę u endokrynologa
tak mogła wpłynąć
proszę zgłosić się do lekarza endokrynologa
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2746
Pytań zadanych
przez pacjentów
6943
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi