Czy zaczynam tracić już miesiączke?

Witam chciałam się dopytać ostatnio miałam okres 2 dni teraz dostałam 30 wrzesnia , 1 października miałam a w piątek i sobotę już nic dziś na nowo plamie jestem wciąż rozdrażniona zaczyna mnie pobolewać w lewym boku na plecach czy to jakaś oznaka że coś ze złego ze mną się dzieje czy po prostu zaczynam tracić już miesiączkę? Mam 33 lata.
Dzień dobry,
W pierwszej kolejności proszę umówić konsultację ginekologiczną z oceną ultrasonograficzną jajników. Jeśli wykonujący je lekarz nie stwierdzi widocznych nieprawidłowości wskazane będzie rozszerzenie diagnostyki o badania hormonalne. Nie każde zaburzenia miesiączkowania związane są z przedwczesnym wygasaniem czynności jajników, ale jeśli problem ten pojawiał się w najbliższej rodzinie to wskazana byłaby u Pani szersza diagnostyka.
W tym wieku nie traci się miesiączki, zaburzenia miesiączkowania diagnozują ginekolodzy. Oczywiście niezbędna będzie osobista wizyta.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi