Czy zaczynam tracić już miesiączke?

Witam chciałam się dopytać ostatnio miałam okres 2 dni teraz dostałam 30 wrzesnia , 1 października miałam a w piątek i sobotę już nic dziś na nowo plamie jestem wciąż rozdrażniona zaczyna mnie pobolewać w lewym boku na plecach czy to jakaś oznaka że coś ze złego ze mną się dzieje czy po prostu zaczynam tracić już miesiączkę? Mam 33 lata.
Dzień dobry,
W pierwszej kolejności proszę umówić konsultację ginekologiczną z oceną ultrasonograficzną jajników. Jeśli wykonujący je lekarz nie stwierdzi widocznych nieprawidłowości wskazane będzie rozszerzenie diagnostyki o badania hormonalne. Nie każde zaburzenia miesiączkowania związane są z przedwczesnym wygasaniem czynności jajników, ale jeśli problem ten pojawiał się w najbliższej rodzinie to wskazana byłaby u Pani szersza diagnostyka.
W tym wieku nie traci się miesiączki, zaburzenia miesiączkowania diagnozują ginekolodzy. Oczywiście niezbędna będzie osobista wizyta.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi