2023-06-03

Czy zaburzenia hormonalne mogą być powiązane z atakami padaczki?

Jestem 6 miesięcy po trzecim porodzie (CC), miesiączki mam nieregularne, między nimi występują krwawienia, podczas dni płodnych mam bardzo obfite upławy (dodam, że mam wirusa HPV, cytologia ISIL bez zmian). Od 3 miesięcy, około 4 dni przed miesiączką, podczas snu dostaje krótkiego, jednorazowego napadu przypominającego napad padaczki (krzyczę, wygina mi się ciało i dostaję szczękościsku). Czy może to być padaczka lub tężyczka, czy raczej jest to spowodowane zaburzeniami hormonalnymi?

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Padaczka w Katowicach Padaczka w Dąbrowie Górniczej Padaczka w Bielsku-Białej Neurolog w Katowicach Neurolog w Dąbrowie Górniczej Neurolog w Bielsku-Białej Padaczka w Warszawie Padaczka w Gliwicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5088
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
13970
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+120
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z