Czy z takim wynikiem badań powinnam udać się do lekarza?

Zaniepokoił mnie wynika badania analitycznego - NRBC% norma 0,00 do 0,01, u mnie wynik 0,20. Czy powinnam szybko udać się do lekarza? 

Wskazana wizyta u lekarza, a wówczas jej elementy (wywiad medyczny, badanie przedmiotowe, pełne wyniki badań) pozwolą właściwie zinterpretować również ten fragment badania lab.
wymagana jest szybka wizyta u lekarza celem poszerzenia diagnostyki
Zalecam jak najszybciej zgłosić się do lekarza rodzinnego
Zalecana konsultacja lekarska.
wymagana jest szybka wizyta u lekarza celem poszerzenia diagnostyki
wskazana konsultacja i analiza całego przypadku przez lekarza

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3555
Pytań zadanych
przez pacjentów
8512
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi