Czy z hipospermią mam szanse mieć kiedyś dzieci?

Mam hipospermię. Mam również tylko jedno jądro, bo miałem skręt jąder, a także mam żylaki. Czy będę mógł mieć kiedyś dzieci?
Dobry wieczór
Proszę zgłosić się do androloga.
Proszę skontaktować się z andrologiem.
To zależy od jakości nasienia. Najlepiej zgłosić się do urologa / androloga
Najprawdopodobniej tak, będzie mógł Pan mieć dzieci, ale najpewniej będzie to wymagało poszerzenia diagnostyki i odpowiedniego leczenia, w tym też leczenia chirurgicznego. Jeśli nie jest Pan aktualnie na etapie realizacji planów prokreacyjnych to proszę je rozważyć wcześniej - jakość nasienia może ulec dalszemu pogorszeniu z czasem.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1267
Pytań zadanych
przez pacjentów
4311
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

62
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi