Czy z hipospermią mam szanse mieć kiedyś dzieci?

Mam hipospermię. Mam również tylko jedno jądro, bo miałem skręt jąder, a także mam żylaki. Czy będę mógł mieć kiedyś dzieci?
Dobry wieczór
Proszę zgłosić się do androloga.
Proszę skontaktować się z andrologiem.
To zależy od jakości nasienia. Najlepiej zgłosić się do urologa / androloga
Najprawdopodobniej tak, będzie mógł Pan mieć dzieci, ale najpewniej będzie to wymagało poszerzenia diagnostyki i odpowiedniego leczenia, w tym też leczenia chirurgicznego. Jeśli nie jest Pan aktualnie na etapie realizacji planów prokreacyjnych to proszę je rozważyć wcześniej - jakość nasienia może ulec dalszemu pogorszeniu z czasem.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2806
Pytań zadanych
przez pacjentów
7005
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi