Czy warto zakupić buta typu Walker przy złamaniu kości śródstopia?

Przedwczoraj po wizycie na SORze zostało zdiagnozowane u mnie złamanie podstawy V kości śródstopia. Lekarz stwierdził, że gips nie będzie potrzebny i polecił zakup buta odciążającego śródstopie, oraz zimne okłady oraz chodzenie o 2-óch kulach. Przy zakupie buta i przymierzeniu go okazało sie, że nie mogę w nim nawet delikatnie oprzeć się na pięcie. Pani poleciła mi zakup buta typu walker, który po przymierzeniu bardzo dobrze stabilizował nogę i mogłam chociaż lekko oprzeć się na niej stojąc o kuli. Czy taki zakup byłby lepszym niż but odciążający? Wiem, że taki Walker jest refundowany jednak nie dostałam żadnego zlecenia. 

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3557
Pytań zadanych
przez pacjentów
8512
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi