Czy warto zakupić buta typu Walker przy złamaniu kości śródstopia?

Przedwczoraj po wizycie na SORze zostało zdiagnozowane u mnie złamanie podstawy V kości śródstopia. Lekarz stwierdził, że gips nie będzie potrzebny i polecił zakup buta odciążającego śródstopie, oraz zimne okłady oraz chodzenie o 2-óch kulach. Przy zakupie buta i przymierzeniu go okazało sie, że nie mogę w nim nawet delikatnie oprzeć się na pięcie. Pani poleciła mi zakup buta typu walker, który po przymierzeniu bardzo dobrze stabilizował nogę i mogłam chociaż lekko oprzeć się na niej stojąc o kuli. Czy taki zakup byłby lepszym niż but odciążający? Wiem, że taki Walker jest refundowany jednak nie dostałam żadnego zlecenia. 

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi