Czy to znak, że jestem w ciąży?

Powinnam dostać okres 2 tygodnie temu, ciągle się spóźnia, dodatkowo mam twarde podbrzusze. Czy to znak że jestem w ciąży?

Proszę wykonać test ciążowy lub udać się na wizytę do ginekologa.
Wskazana wizyta u ginekologa.
Zalecam wykonanie testu ciążowego.
Brak miesiączki jest jednym z objawów ciąży, ale nie jest dla niej całkowicie charakterystyczny. Proszę wykonać test ciążowy i niezależnie od jego wyniku umówić się na konsultację ginekologiczną celem potwierdzenia ciąży lub wykluczenia innych przyczyn zaburzeń miesiączkowania.
wskazane jest wykonanie testu ciażowego i konsultacja z lekarzem ginekologiem

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
6990
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi