Czy to zapalenie żył?

Boli mnie biodro. Przez parę dni lewe,a teraz „przeszło”na prawe.Temperatura 37,5-38,0st.C.Obawiam się zapalenia żył.Mam prawie 64 lata. Uprawiałam intensywnie sporty: kajakarstwo, turystycznie jazdę rowerem, pływanie długodystansowe. Denerwuję się temperaturą. Znajomy fizjoterapeuta twierdzi ,że to mogą być powięzi? Ale nie może przyjąć mnie przed 15 sierpnia. Co robić? Nogi w nocy zawsze trzymam na poduszkach powyżej tułowia

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi