Czy to zapalenie zatok?

W piątek mnie bardzo przewiało. We wtorek rano bolało mnie gardło, nie mogłam przełykać,bolała mnie lewa łopatka i miałam katar. W środę ból gardła ustał,ale katar i ból pleców został. W czwartek ból pleców ustał i prawie kataru nie było, ale miałam ucisk w klatce piersiowej i uczucie, że w tylnej części gardła spływa mi flegma. Dzisiaj już zaczęłam mieć znikomy ból w klatce, tylko wtedy jest, gdy odkrztuszam flegmę. Ale za to katar wrócił i przy dmuchaniu nosa, bóli mnie ósemka z tyłu po prawej. Przez ten cały czas mam około 37,2°, ale to raz spada raz troszkę rośnie. Głowa w ogóle mnie nie bolała. Czy to jest zapalenie zatok, oskrzeli czy coś innego?

Zalecana konsultacja lekarska celem włączenia odpowiedniego leczenia.
Wskazana wizyta u lekarza, niezbędne jest włączenie leczenia.
Należy wykluczyć covid-19 wykonując test PCR

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
6990
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi