Czy to taki okres przez stres czy plamienie implantacyjne?

Kochałam się z chłopakiem w płodne dni po alkoholu. Za dwa tygodnie miałam mieć okres, w pierwszy dzień miałam śluz zabarwiony na brązowo, w drugi była krew przy podcieraniu, w trzeci niby normalny okres gęsty jak zawsze i ze skrzepami tylko krew jakby trochę jaśniejsza. Zmieniłam podpaskę po całym dniu. Czy to taki okres przez stres czy ciąża i plamienie implantacyjne?
Szanowna Pani,
Jeśli krwawienie jest takie jak zazwyczaj, najprawdopodobniej nie zaszła Pani w ciążę. Jednak dla pewności proszę wykonać test.
Pozdrawiam,
dr n. med. Paweł Skoczylas
trudno powiedziec, najbezpieczniej wziac tabletke po stosunku escapelle
Dzień dobry,
W razie wątpliwości proszę wykonać test ciążowy. Testy dostępne w aptece cechują się niższą czułością niż badania laboratoryjne (z krwi). W przypadku wyniku negatywnego proponuję przedyskutować z ginekologiem kwestię antykoncepcji, która da Pani skuteczne zabezpieczenie.
W razie wątpliwości należy wykluczyć ciążę testem.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1648
Pytań zadanych
przez pacjentów
4806
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

65
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi