Czy to powikłania po poronieniu?

30.03 poronilam pierwszą ciążę, 25.04 dostałam pierwszy okres, i były one mniej więcej regularne - co 28-30 dni, a teraz co 35-36 dni. Ostatni okres dostałam po 30 dniach 3-5.08, a 10.08 zaczęłam mieć ciemnobrazowe upławy. Następnego dnia rano zrobiłam test ciążowy i był on pozytywny, tego samego dnia zrobiłam także beta hcg i wynik był 48,7. Dodam, że miesiączka była taka jak zwykle. Natomiast tego samego dnia kiedy robiłam test i bhcg dostałam wieczorem krwawienia, które mam do tej pory. Przez pierwsze 2 dni było ono bardzo obfite, dzisiaj jest już skąpe. Czy to mogą być jeszcze jakieś zaburzenia po poronieniu? I skąd ta podwyższona beta hcg? 

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi