Czy to powikłania po poronieniu?

30.03 poronilam pierwszą ciążę, 25.04 dostałam pierwszy okres, i były one mniej więcej regularne - co 28-30 dni, a teraz co 35-36 dni. Ostatni okres dostałam po 30 dniach 3-5.08, a 10.08 zaczęłam mieć ciemnobrazowe upławy. Następnego dnia rano zrobiłam test ciążowy i był on pozytywny, tego samego dnia zrobiłam także beta hcg i wynik był 48,7. Dodam, że miesiączka była taka jak zwykle. Natomiast tego samego dnia kiedy robiłam test i bhcg dostałam wieczorem krwawienia, które mam do tej pory. Przez pierwsze 2 dni było ono bardzo obfite, dzisiaj jest już skąpe. Czy to mogą być jeszcze jakieś zaburzenia po poronieniu? I skąd ta podwyższona beta hcg? 

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8533
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi