Czy to objawy płaskostopia poprzecznego?

Czy przy płaskostopiu poprzecznym mogą występować objawy takie jak: - ból łydek, - plamy pojawiające się nad kostkami podczas stania już po dwóch minutach, - zimne stopy i łydki przez cały czas, - przede wszystkim zwiększający się obwód łydek (zwłaszcza w ich najszerszym miejscu) - objaw ten występuje każdego dnia, nogi zwiększają się już kilka minut po wstaniu z łóżka i przejściu kilku kroków, a przez noc wracają do normalnych wymiarów. Nie jest to typowa opuchlizna ciastowata, tylko po prostu zwiększenie obwodu łydek. Badania neurologiczne, USG Dopplera, badania kręgosłupa - wszystko w normie. Choruję na niedoczynność - TSH jest już w normie dzięki lekom.
To mało prawdopodobne żeby płaskostopie wywoływało w/w objawy.Plaskostopie może wywołać bóle stop, pośrednio wpływa na postawę ciała i kręgosłup. Napewno nie powoduje obrzęków kończyn i powstawania plam na skórze nóg.
Nie.
Nie są to objawy płaskostopia
Nie
Nie.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1675
Pytań zadanych
przez pacjentów
4841
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

65
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi