Czy to normalne, że nie potrzebuję już przyjmować klonazepamu?

Stosuje bupropion XL 150 mg 1-0-0 i lamotrygina 1-0-2 od 3 tygodni. Ostatnio zacząłem używać amfetaminy, żeby sprawdzić, czy możliwe jest, że mam ADHD (niektóre objawy wskazują na to od dziecka). Po podaniu donosowym jestem bardziej uspokojony, chce mi się spać o wcześniejszej porze, zaczynam ziewać, mam mniej nasilone natrętne myśli i stany lękowe (rozszerzone źrenice i niektóre inne objawy są na porządku dziennym, ale nie ma pobudzenia psychoruchowego, słowotoku, euforii). Była stosowana z kilku źródeł i efekt zawsze ten sam. Jak bardzo prawdopodobne jest to, że faktycznie cierpię na niezdiagnozowane ADHD (lekarze stwierdzali u mnie zaburzenia osobowości typ Borderline i Histrioniczny, ChAD, depresje lękową). Od czasu zażywania amfetaminy nie muszę już brać klonazepamu w dawce 6 mg/dzień. Z dnia na dzień przestałem brać i nie ciągnie mnie do niego. Czy to normalne?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi