Czy to możliwe żeby miesiączka zatrzymała się przez szczepienie?

Po pierwszej dawce Pfizer dostalam mój okres się spoznił i w dodatku trwał jeden dzień. Niedawno miałam druga dawkę i okresu brak. Obie szczepionki spowodowały u mnie problemy z oddychaniem, ból w klatce piersiowej, ból głowy, wzmożony kaszel, podwyższony puls 126 w stanie spoczynku i podwyższona temperaturę ciała (ale nie wysoką goraczkę). Miałam badania krwi pod kątem zakrzepów (wynik trochę powyżej normy), badanie nuklearne (skan pluc) + rentgen (oba badania w porządku). Badania krwi na hormony w normie. Czy to możliwe że moja miesiączka się zatrzymała przez szczepienie? Mam 30 lat więc za mało na menopauzę.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3545
Pytań zadanych
przez pacjentów
8500
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi