Czy to możliwe żeby miesiączka zatrzymała się przez szczepienie?

Po pierwszej dawce Pfizer dostalam mój okres się spoznił i w dodatku trwał jeden dzień. Niedawno miałam druga dawkę i okresu brak. Obie szczepionki spowodowały u mnie problemy z oddychaniem, ból w klatce piersiowej, ból głowy, wzmożony kaszel, podwyższony puls 126 w stanie spoczynku i podwyższona temperaturę ciała (ale nie wysoką goraczkę). Miałam badania krwi pod kątem zakrzepów (wynik trochę powyżej normy), badanie nuklearne (skan pluc) + rentgen (oba badania w porządku). Badania krwi na hormony w normie. Czy to możliwe że moja miesiączka się zatrzymała przez szczepienie? Mam 30 lat więc za mało na menopauzę.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi