Czy to możliwe, że przez palenie e-papierosa, że bolą górne siekacze?

Od kiedy od czasu do czasu zacząłem popalać sobie e-papierosa, zaczęły mnie boleć górne siekacze (jedynki). Dopiero zacząłem palić (nie robię tego nałogowo). Chciałbym zaznaczyć, że wyrzynają mi się ósemki na dole i u góry. Mam też alergie na pyłki. 15 maja miałem robione prześwietlenie i z zębami wszystko było w porządku, wczoraj byłem u zaufanego dentysty i powiedział, że z zębami wszystko OK, więc co może być przyczyną? Teraz na jakiś czas przestałem palić, lecz zęby nadal mnie bolą.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2412
Pytań zadanych
przez pacjentów
5941
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi