Czy to może być zapalenie przydatków, jeżeli po przyjęciu antybiotyków nadal odczuwam ból?

Niedawno stwierdzono u mnie zapalenie przydatków. Dostałam antybiotyki doustnie, dopochowowo oraz czopki. Jeśli po braniu antybiotyków, nie czuję różnicy i nadal odczuwam ból to możliwe, że to jest zapalenie? Dodam, że wszystkie dolegliwości bólowe zaczęły się od czasu stosunku w ostatni dzień miesiaczki, to naprowadziło lekarza na taką diagnozę. Na usg przez powłoki brzuszne jak i dopochwowym nie widać żadnych zmian. Co powinnam zrobić w takiej sytuacji?

Wskazana wizyta kontrolna u lekarza zlecającego leczenie, żeby omówić dalsze postępowanie.
Zalecany kontakt z lekarzem prowadzącym leczenie.
Jeśli po zastosowaniu zaleconych leków nie udało się uzyskać poprawy to konieczna jest zmiana leków lub poszerzenie diagnostyki. Proszę umówić wizytę ginekologiczną.
Wskazana jest wizyta w gabinecie ginekologicznym celem wykonania obszerniejszej diagnostyki oraz ukierunkowania leczenia. Jeżeli jest brak poprawy na obecnym leczeniu, należy je zmodyfikować.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3566
Pytań zadanych
przez pacjentów
8533
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi