Czy to może być problem związany z jelitami lub cukrzycą?

Od kilku miesięcy opryszczka pojawia się co miesiąc razem z miesiączką i "rozlewa" poza wargę (miejsca poza ustami wyglądają nieco inaczej, na ustach są typowe pęcherzyki a poza czerwone plamy, a na nich białe kropeczki). Teraz, gdy zniknęła opryszczka pojawił się problem w jamie ustnej i gardle, czerwone plamki na języku, bolące i czerwone gardło. Obawiam się, że mój organizm zmaga się z jakąś infekcją ponieważ czuje, że zaczyna się też infekcja intymna (to też bardzo częsty problem od lat, leczony - bezskutecznie). Dodatkowo przezroczysta wydzielina w kale. Choruje na anemię i taryczcę, wyniki w porządku. Czy może być to problem z jelitami bądź cukrzycą? Teleporada nie pomogła, chciałabym zrobić badania, ale nie wiem w jakim kierunku iść.

Proponuję by umówiła Pani wizytę u ginekologa i rozważyła wykonanie posiewu wymazu bakteriologicznego z dróg rodnych lub badania celowanego w kierunku infekcji urogenitalnych. Przewlekła infekcja intymna bywa trudna w diagnostyce, a rzutować może na cały organizm.
należy wykonac badanie usg ginekologiczne , wymaz z pochwy i posiew moczu.
należy wykonać badanie usg ginekologiczne, do rozważenia wykonanie posiwu z pochwy i moczu,

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
6990
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi