Czy to może być coś poważnego czy tylko zgrubienie skóry?

Ostatnio pokazała mi się jakby druga broda, minimalnie napuchłem na twarzy i dostałem lekki kaszel. Przy schylaniu głowy do przodu czuję jakby coś w okolicy brody się tam dotykało i czuję dziwny uraz. Byłem u lekarza pierwszego kontaktu zbadał mnie i powiedział, że on nic nie widzi, dla niego jest to zgrubienie skóry. Dodam, że miałem chłoniaka. Czy może być to tylko drugi podbródek czy coś więcej?

Ważne byłyby informacje dotyczące Pana dotychczasowego leczenia (m.in. onkologicznego), ostatnich badań i wizyt kontrolnych z tym leczeniem związanych. W ich kontekście - do rozważenia zlecenie badań (np. usg szyi z oceną węzłów chłonnych, rtg klp).

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2831
Pytań zadanych
przez pacjentów
7031
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi