Czy to może być coś poważnego czy tylko zgrubienie skóry?

Ostatnio pokazała mi się jakby druga broda, minimalnie napuchłem na twarzy i dostałem lekki kaszel. Przy schylaniu głowy do przodu czuję jakby coś w okolicy brody się tam dotykało i czuję dziwny uraz. Byłem u lekarza pierwszego kontaktu zbadał mnie i powiedział, że on nic nie widzi, dla niego jest to zgrubienie skóry. Dodam, że miałem chłoniaka. Czy może być to tylko drugi podbródek czy coś więcej?

Ważne byłyby informacje dotyczące Pana dotychczasowego leczenia (m.in. onkologicznego), ostatnich badań i wizyt kontrolnych z tym leczeniem związanych. W ich kontekście - do rozważenia zlecenie badań (np. usg szyi z oceną węzłów chłonnych, rtg klp).
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1967
Pytań zadanych
przez pacjentów
5246
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

69
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi