Czy to COVID-19? Warto zbadać poziom przeciwciał?

Dwa tygodnie temu miałam katar i przez pierwsze 2 dni lekki ból gardła, temp. do 37.5. Po 5 dniach już prawie nie musiałam wydmuchiwać nosa, jednak był on nadal przytkany i mocno przesuszony, jakby zatoki przytkane. Dodatkowo od 5 dnia wystąpiła utrata węchu, czy mógł to być COVID? Jestem po 2 dawkach pfizera. Teraz pytanie czy mogę wykonać przewciwciala w kierunku COVID? Czy nie będzie to wiarygodne, bo mam przeciwciała po szczepieniu?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi