Czy to ciąża?

Mam 27 lat, zauważyłam że spóźnia mi się tydzień okres. Tydzień temu w środę pojawiła się na bieliźnie mała plamka krwi i na tym się skończyło, w tym samym dniu miałam najpierw śluz jakby lekko żółtawy, następnie przez kolejne kilka dni miałam tak jakby śluz zabarwiony na lekki czerwony, jakby to była krew i był to zapach krwi. Dodam, że mam problemy z trawieniem i czasem nie mogę się wypróżnić normalnie i do dnia dzisiejszego praktycznie przez cały dzień pobolewa mnie lekko brzuch w okolicy pępka i mam uczucie wymiotne, lecz nie wymiotuję. Nie mam jako takich wyraźnych objawów, prócz tego lekko bolącego brzucha, jem normalnie, nie mam zachcianek, raczej normalnie funkcjonuję w dzień. Dodam, że rok temu czasem pojawiał się ból w czasie stosunku z moim chłopakiem. Czy to może być ciąża czy jakaś choroba? Nie robiłam jeszcze testu ciążowego.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi