Czy to ciąża?

Mam 27 lat, zauważyłam że spóźnia mi się tydzień okres. Tydzień temu w środę pojawiła się na bieliźnie mała plamka krwi i na tym się skończyło, w tym samym dniu miałam najpierw śluz jakby lekko żółtawy, następnie przez kolejne kilka dni miałam tak jakby śluz zabarwiony na lekki czerwony, jakby to była krew i był to zapach krwi. Dodam, że mam problemy z trawieniem i czasem nie mogę się wypróżnić normalnie i do dnia dzisiejszego praktycznie przez cały dzień pobolewa mnie lekko brzuch w okolicy pępka i mam uczucie wymiotne, lecz nie wymiotuję. Nie mam jako takich wyraźnych objawów, prócz tego lekko bolącego brzucha, jem normalnie, nie mam zachcianek, raczej normalnie funkcjonuję w dzień. Dodam, że rok temu czasem pojawiał się ból w czasie stosunku z moim chłopakiem. Czy to może być ciąża czy jakaś choroba? Nie robiłam jeszcze testu ciążowego.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3555
Pytań zadanych
przez pacjentów
8512
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi