Czy to choroby serca? Co mam robić?

Od dwóch dni nie mam pojęcia co się ze mną dzieje. Mam nadciśnienie, ale nie leczę go. Dwa dni temu złapał mnie skurcz pośrodku klatki piersiowej, trwał on z 15 min, po 5h zakręciło mi się dziwnie w głowie jakby świat miał mi się przesunąć. Po następnej godzinie lekko mi się zakręciło w głowie i do tego dostałam lekkich mrówek w prawej ręce . Dziś z kolei serce mnie strasznie zakuło, aż poczułam ból z tyłu na plecach po prawej stronie i towarzyszył do tego ból skurczowy lewej ręki która mnie bolała z 20 min. Dziwnie też mi się widzi (wzrok) - może już z przewrażliwienia. Nie wiem czy to choroby serca. Czy też z przeziębienia, ponieważ dzieci chorują ale tylko na katar. Nie jestem ubezpieczona i gdybym nawet poszła prywatnie to nie wiem jaki lekarz może mi pomóc.

Proszę się pilnie zgłosić na SOR.
Mogą być to zaburzenia elektrolitowe albo na przykład choroba niedokrwienna serca
Prosze zgłosić się do szpitala.
prosze się zgłosić pilnie na SOR

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
6990
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi