Czy tętniaki mogą być nieoperowalne?

Moja obecna partnerka kilka lat temu dowiedziała się, że ma tętniaka w sercu. Dodatkowo ma nadciśnienie oraz nie domyka jej się ta zastawka. Lekarz powiedział jej, że nie może również przyjmować leków, aby spowolnić rozwój tętniaka. Mówiła mi, że była u kilku chirurgów w Polsce i za granicą jednak żaden nie chciał się podjąć operacji ze względu na zbyt duże ryzyko. Zastanawia mnie czy jest możliwość, aby jej pomóc bez względu na koszta lub wylot do innego kraju. Medycyna cały czas się rozwija, jednak jej tętniak tak samo. Nie chce mi mówić o nim zbyt dużo, ale podobno jest duży i mierzy się go w cm. Czy na prawdę są tętniaki o bardzo dużym stopniu ryzyka lub nieoperowalne przy obecnej medycynie? Czytałem, że ogólnie po operacjach może wystąpić bardzo dużo różnych i niebezpiecznych powikłań.

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Kardiolog w Katowicach Kardiolog w Dąbrowie Górniczej Kardiolog w Bielsku-Białej Kardiolog w Krakowie Chirurg w Katowicach Chirurg w Dąbrowie Górniczej Chirurg w Bielsku-Białej Kardiolog w Gliwicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3892
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi