Czy te mdłości mogą sugerować ciążę?

Dwa dni temu podczas robienia śniadania wybiegłam do toalety, bo poczułam mdłości, tam zrobiło mi się słabo, byłam bardzo osłabiona, oblały mnie poty i miała zimne palce u rąk i stóp. Zrobiłam test ciążowy, ale koło godziny 17 i wyszedł negatywny. Wczoraj podczas ćwiczeń na siłowni bolały mnie jajniki, okres dostałam w terminie, był bolesny, jestem rozdrażniona. Przy tych wszystkich dolegliwościach miałam niskie ciśnienie, czy możliwa jest ciąża? Zabezpieczaliśmy się z partnerem prezerwatywą i stosunkiem przerywanym.
ciąża raczej możliwa nie jest, ale nigdy nie ma 100%
Jeśli wynik testu ciążowego jest ujemny, a dodatkowo wystąpiło u mnie w terminie normalne krwawienie miesięczne - ciąża jest mało prawdopodobna.
Dzień dobry,
Jeśli ma Pani wątpliwości warto wykonać badanie stężenia beta-hcg we krwi.
W przypadku wyniku negatywnego proponuję rozważyć metodę antykoncepcyjną o wyższej skuteczności.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8530
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi