Czy te mdłości mogą sugerować ciążę?

Dwa dni temu podczas robienia śniadania wybiegłam do toalety, bo poczułam mdłości, tam zrobiło mi się słabo, byłam bardzo osłabiona, oblały mnie poty i miała zimne palce u rąk i stóp. Zrobiłam test ciążowy, ale koło godziny 17 i wyszedł negatywny. Wczoraj podczas ćwiczeń na siłowni bolały mnie jajniki, okres dostałam w terminie, był bolesny, jestem rozdrażniona. Przy tych wszystkich dolegliwościach miałam niskie ciśnienie, czy możliwa jest ciąża? Zabezpieczaliśmy się z partnerem prezerwatywą i stosunkiem przerywanym.
ciąża raczej możliwa nie jest, ale nigdy nie ma 100%
Jeśli wynik testu ciążowego jest ujemny, a dodatkowo wystąpiło u mnie w terminie normalne krwawienie miesięczne - ciąża jest mało prawdopodobna.
Dzień dobry,
Jeśli ma Pani wątpliwości warto wykonać badanie stężenia beta-hcg we krwi.
W przypadku wyniku negatywnego proponuję rozważyć metodę antykoncepcyjną o wyższej skuteczności.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi