Czy szczepienie przeciw COVID-19 będzie kolidowało z operacją?

Mam wyznaczony termin szczepienia przeciwko COVID-19 równo miesiąc przed operacją tarczycy. Czy mogę je wykonać, czy może to zaważyć na niezakwalifikowaniu mnie do operacji i powinnam nie stawić się na szczepieniu? I czy jeśli teraz nie pojawię się na szczepieniu mimo skierowania to będę mogła wykonać je później?
można wykonac później
można wykonac szczepienie, nie ma dotychczas badan nad tym
Wg mnie powinna Pani wykonać szczepienie przed operacją, bedzie chroniło to Panią przed ewentualnym zakażeniem covid w szpitalu podczas zabiegu
Można bezpiecznie wykonać szczepienie.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1267
Pytań zadanych
przez pacjentów
4311
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

62
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi