Czy stosować pigułki antykoncepcyjne po przyjęciu tabletki "dzień po"?

Czy powinnam dalej przyjmować tabletki antykoncepcyjne po przyjęciu tabletki "dzień po"? Mam policystyczne jajniki i te tabletki regulowały mi miesiączki. Jak powinnam się zachować w tej sytuacji?

W jakim celu przyjęła Pani tabletkę "dzień po", skoro przyjmowała Pani tabletki antykoncepcyjne?
Tak, proszę kontynuować dotychczasową terapię zgodnie z wcześniejszymi zaleceniami.
Powinna Pani utrzymać terapię i nie stosować dodatkowo tabletki, bo w jakim celu? Dobrze byłoby, aby specjalista wytłumaczył Pani zasadę działania tabletek antykoncepcyjnych lub :"go and study".
Jeśli regularnie stosowała Pani leki antykoncepcyjne nie było konieczności zastosowania tabletki dzień po.Prosze stosować leki dalej, tak jak wczesniej
Stosuje Pani leki tak jak dotychczas, nie zmieniając nic.
pytanie jaki był błąd w stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych
tak

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
6990
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi