Czy przy zaburzeniach neurologicznych powinienem zaszczepić się na COVID-19?

Zastanawiam się nad przyjęciem szczepionki przeciw Covid 19, jednak mam pewne obawy. Cierpię na lewosteonne bóle głowy. Do tej pory żaden lekarz nie jest w stanie stwierdzić co je powoduje, ale w MR głowy wyszedł mi drobny naczyniak żylny w lewej części pogranicza lewego płata czołowego i ciemieniowego oraz konflikt naczyniowy nerwowy. Czy w tym wypadku szczepionka może być dla mnie niebezpieczna? Czy ma znaczenie którą z ich przyjmę?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2412
Pytań zadanych
przez pacjentów
5941
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi