2022-04-01

Czy przodozgryz może objawiać się trudnością z wysuwaniem górnych zębów?

Nie potrafię wysunąć górnych zębów, sprawia mi to trudność, natomiast dolne bez problemu mogę. Byłem u stomatologa, lecz stwierdził, że nie mam wady zgryzu. Lekko wystaje mi żuchwa i mimo wszystko chciałbym się upewnić, czy jest możliwość, że mam przodozgryz?

Jeżeli nie dowierza Pan stomatologowi, proszę się zwrócić do chirurga/stomatologa.
zalecam konsultacje z chirurgiem stomatologicznym
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Stomatolog w Warszawie Stomatolog w Katowicach Stomatolog w Dąbrowie Górniczej Stomatolog w Bielsku-Białej Stomatolog w Gliwicach Stomatolog w Częstochowie Stomatolog w Krakowie Stomatolog w Gdańsku

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5045
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
13861
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+120
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z