Czy ponad 300 dodatkowych skurczów serca jest normalnym wynikiem?

Mam pytanie odnośnie serca, zdarza się raz na jakiś czas, że moje serce tak jakby na chwilę przestaje bić. Jest to nieprzyjemne uczucie, nie umiem go opisać. Miałam robiony holter ekg 24 h i wyszło ponad 300 skurczów dodatkowych, ale kardiolog uznał, że to normalne i nie ma się o co martwić.

Wynik badania interpretuje się biorąc pod uwagę dokładny wywiad z pacjentem ( a więc dolegliwości, które prezentuje ), jego badanie fizykalne, a także wyniki innych badań dodatkowych. Jeżeli dolegliwości są uciążliwe, proszę ponownie skonsultować się z kardiologem w celu ustalenia optymalnego dla Pani postępowania (ustalenie wskazań do farmakoterapii np.)
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Kardiolog w Dąbrowie Górniczej Kardiolog w Bielsku-Białej Kardiolog w Gliwicach Kardiolog w Częstochowie Kardiolog w Krakowie Kardiolog we Wrocławiu Kardiolog w Warszawie Kardiolog w Opolu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4034
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10763
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+108
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi