Czy po szczepieniu mogłam szybciej dostać miesiączkę?

W sobotę 26.06.2021 zostałam zaszczepiona preparatem Johnson. Od ostatniej miesiączki minęło 12 dni i dziś znowu się zaczęła. Dzień po szczepieniu zaczął mnie pobolewać brzuch właśnie tak, jak przed okresem. Czy to możliwe, że ma to związek ze szczepionką i tak się zdarza? Czy mam się zacząć martwić, że to z innego powodu? Miesiąc temu byłam na badaniu ginekologicznym i wszystko było dobrze.

Jest to prawdopodobne, ale rzadkie. Proszę obserwować cykl w kolejnych tygodniach i w razie potrzeby umówić kontrolną wizytę ginekologiczną.
Szczepienie ma znikomy wpływ na miesiączkę, proszę obserwować cykle i zgłosić się na usg ginekologiczne
Pani dolegliwości raczej nie mają związku z przyjętą dawką szczepionki.
Szczepienia nie ma większego wpływu na miesiączkę.
Pani dolegliwości nie mają związku z przyjęta dawką szczepienia.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Zaburzenia miesiączkowania w Katowicach Zaburzenia miesiączkowania w Dąbrowie Górniczej Zaburzenia miesiączkowania w Bielsku-Białej Zaburzenia miesiączkowania w Krakowie Zaburzenia miesiączkowania w Warszawie Zaburzenia miesiączkowania w Gliwicach Zaburzenia miesiączkowania w Poznaniu Zaburzenia miesiączkowania we Wrocławiu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3832
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9276
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+103
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi