Czy po pęknięciu tętniaka w mózgu mogę się zaszczepić?

Czy mogę się zaszczepić przeciw COVID-19? Rok temu pękł mi tętniak w mózgu, czy są jakieś przeciwwskazania? Jaką szczepionką się najlepiej zaszczepić?

Wszelkie wątpliwości można omówić z lekarzem kwalifikującym. Jedynym przeciwskazaniem do szczepienia jest ostra infekcja z gorączka, jeśli na ten moment nic złego się nie dzieje myślę, że szczepienie będzie możliwe. Najlepsza będzie ta szczepionka, dla której termin będzie najszybciej.
Myśle ze nie ma przeciwskazan do szczepienia.
Nie jest to przeciwwskazaniem do szczepienia.
Nie stanowi to przeciwwskazania do szczepienia.
Nie ma przeciwwskazań. Proszę zaszczepić się dowolną szczepionką dopuszczoną do obrotu.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
6990
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi