Czy plamienie po operacji zszycia jajowodu jest normalne?

Jestem po operacji zszycia jajowodu, operacja była tydzień temu, mam plamienie raz słabsze raz mocniejsze, czy to normalne po operacji?

Aby ustalić przyczynę plamień proszę zgłosić się na konsultację ginekologiczną z możliwością wykonania badania ultrasonograficznego. Na podstawie samego pytania ciężko jest ustalić co jest przyczyną Pani dolegliwości.
Bardzo proszę zgłosić się na kontrolną wizytę do lekarza prowadzącego.
Zalecana konsultacja u lekarza przeprowadzającego zabieg.
Po operacjach ginekologicznych mogą występować okresowe plamienia.
Proszę zgłosić się do ginekologa za 2 lub 3 tygodnie
Wskazana wizyta u ginekologa

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8533
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi