Czy plamienia mogą świadczyć o ciąży?

19 lipca dostałam miesiączkę, która trwała 5 dni i była mniej obfita niż zawsze. 29 lipca dostałam brązowe, prawie czarne plamienia, które utrzymują się już 5 dni. Dodatkowo mam skurcze podbrzusza, czasem tylko z prawej strony. Powiększyły mi się piersi i bolą gdy chce spać na brzuchu, czasem jak idę po schodach, od czasu do czasu boli mnie głowa. Pod koniec czerwca zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne. Zdarzyło mi się pominąć dwie tabletki. Jedna 21 lipca - była to druga tabletka nowego blistra . A druga 27. Nie stosowalam dodatkowego zabezpieczenia. Po pominięciu tabletki kochałam się z partnerem do końca. Czy plamienia może wynikać z tego, że jestem w ciąży? Czy może trwać tak długo?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2413
Pytań zadanych
przez pacjentów
5970
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi