Czy plamienia mogą świadczyć o ciąży?

19 lipca dostałam miesiączkę, która trwała 5 dni i była mniej obfita niż zawsze. 29 lipca dostałam brązowe, prawie czarne plamienia, które utrzymują się już 5 dni. Dodatkowo mam skurcze podbrzusza, czasem tylko z prawej strony. Powiększyły mi się piersi i bolą gdy chce spać na brzuchu, czasem jak idę po schodach, od czasu do czasu boli mnie głowa. Pod koniec czerwca zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne. Zdarzyło mi się pominąć dwie tabletki. Jedna 21 lipca - była to druga tabletka nowego blistra . A druga 27. Nie stosowalam dodatkowego zabezpieczenia. Po pominięciu tabletki kochałam się z partnerem do końca. Czy plamienia może wynikać z tego, że jestem w ciąży? Czy może trwać tak długo?

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ciąża w Katowicach Ciąża w Bielsku-Białej Ciąża w Dąbrowie Górniczej Ciąża w Krakowie Ciąża w Warszawie Ciąża w Gliwicach Ciąża w Gdańsku Ginekolog w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3832
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9276
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+103
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi