Czy pęcherzyki za migdałkiem mogą być powiązane z wyrwanymi ósemkami?

Od kilku miesięcy głęboko za prawym migdałkiem mam małe regularne pęcherzyki. Pojawiły się one najprawdopodobniej w okresie zatrzymania ósemek po tej stronie, ale wciąż są obecne po usunięciu zębów. Czasami odczuwam w tym miejscu dyskomfort w postaci pieczenia przy oddychaniu nosem, przełykaniu śliny lub po nocy. Czy to może być nowotwór? Palpacyjnie nie odczuwam powiększenia węzłów podżuchwowych. Jestem kobietą, mam 23 lata, nie palę ani nie piję alkoholu.

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Stomatolog w Warszawie Stomatolog w Katowicach Stomatolog w Dąbrowie Górniczej Stomatolog w Bielsku-Białej Stomatolog w Gliwicach Stomatolog w Krakowie Stomatolog w Częstochowie Stomatolog w Gdańsku

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3892
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi