Czy PCOS może nie dawać zwyczajowych objawów?

Mam pytanie dotyczące zespołu policystycznych jajników. Mianowicie na ostatniej wizycie u ginekologa lekarz zauważył dużo pęcherzyków na jajnikach i podejrzewa u mnie tę chorobę. Czekam na termin u endokrynologa, jednak nie mam żadnych innych objawów - mam regularne miesiączki, nie posiadam trądziku ani nadmiernego owłosienia, nie mam tłustej cery (raczej bardzo suchą), nie mam nadwagi. Jednakże mam wrażenie, że nie pracuje u mnie jeden jajnik, zawsze w czasie okołoowulacyjnym boli mnie tylko prawa strona podbrzusza (lewa bardzo rzadko). Czy to normalne? 

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Zespół policystycznych jajników w Dąbrowie Górniczej Zespół policystycznych jajników w Gliwicach Zespół policystycznych jajników w Warszawie Zespół policystycznych jajników w Bielsku-Białej Zespół policystycznych jajników w Krakowie Zespół policystycznych jajników w Katowicach Zespół policystycznych jajników we Wrocławiu Zespół policystycznych jajników w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4539
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12265
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z