Czy objawy ciąży mogą być widoczne w ciągu kilku dni od współżycia?

Mój cykl trwa zazwyczaj 29-30 dni. Maksymalne odchylenie to 34 dni. Jestem teraz w 35 dniu cyklu i wciąż czekam na miesiączkę. W 23 dniu cyklu współżyłam bez zabezpieczenia, u mnie to już był zwykle dzień niepłodny. Obserwuję od dłuższego czasu szyjkę macicy więc wiem, że teraz jest średnio twarda, półotwarta i dosięgam jej przy samobadaniu czyli chyba nie jest za wysoko. Śluz jest przezroczysty i wodnisty. Pobolewa mnie też podbrzusze i kręgosłup w odcinku lędźwiowym, piersi są lekko tkliwe. Czy to spóźniająca się miesiączka czy jest ryzyko, że jednak ciąża? Dodam jeszcze, że miałam ostatnio dość stresujący czas. 

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Zaburzenia miesiączkowania w Bielsku-Białej Zaburzenia miesiączkowania w Dąbrowie Górniczej Ciąża w Bielsku-Białej Ciąża w Katowicach Zaburzenia miesiączkowania w Warszawie Ciąża w Krakowie Zaburzenia miesiączkowania w Krakowie Ciąża w Dąbrowie Górniczej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3892
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9968
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi