Czy można zatruć się oparami z kwasku cytrynowego?

Czy można zatruć się oparami z kwasku cytrynowego? Kilka dni temu okamieniałam kwaskiem żelazko. Wydobywały się z niego opary o drażniącym zapachu. Cała łazienka była zamglona. Na drugi dzień zaczęło mnie bardzo boleć gardło i odpluwam żółtą flegmę. Niestety smak mi się zmienił. Pierwszy kęs jedzenia jest okropny w smaku i jest dokładnie taki jak opary po kwasku. Nawet gdy coś wącham np. perfumy pierwszy wyczuwalny zapach to właśnie ten z kwasku. Czy mój organizm mógł się zatruć? Bardzo mi to przeszkadza. Czy to minie samoistnie czy trzeba stosować jakieś leki? Czy muszę skontaktować się z lekarzem?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
7004
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi