Czy można zatruć się oparami z kwasku cytrynowego?

Czy można zatruć się oparami z kwasku cytrynowego? Kilka dni temu okamieniałam kwaskiem żelazko. Wydobywały się z niego opary o drażniącym zapachu. Cała łazienka była zamglona. Na drugi dzień zaczęło mnie bardzo boleć gardło i odpluwam żółtą flegmę. Niestety smak mi się zmienił. Pierwszy kęs jedzenia jest okropny w smaku i jest dokładnie taki jak opary po kwasku. Nawet gdy coś wącham np. perfumy pierwszy wyczuwalny zapach to właśnie ten z kwasku. Czy mój organizm mógł się zatruć? Bardzo mi to przeszkadza. Czy to minie samoistnie czy trzeba stosować jakieś leki? Czy muszę skontaktować się z lekarzem?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1243
Pytań zadanych
przez pacjentów
4272
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

61
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi