Czy można zamienić lek depakine na inny ?

Czy jeśli od ok 26 lat przyjmuje depakine i topamax nie mam ataków mam tylko aury jest możliwość zmiany depakiny na inny lek?
Tak oczywiście tylko pytanie jaki jest powód chęci zmiany depakiny. Również należy przed zamianą leków oraz w trakcie wykonać badanie EEG.

Pozdrawiam
Jest to możliwe ale o tym powinien zadecydować lekarz prowadzący.
Istnieje taka możliwość. W tej sprawie proszę skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym.
Jest taka możliwość i taka zmiana jest nawet zalecana, przez ostatnie 30 lat medycyna znacznie poszła do przodu, proszę wspomnieć swojemu lekarzowi prowadzącemu i na pewno coś zaradzi.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8530
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi