Czy można zabezpieczyć nić chirurgiczną, która wystaje trochę nad skórę?

Czy nić chirurgiczna niewchłanialna, która wykłuła się minimalnie ponad skórę, ale została przycięta nie będzie to stwarzać problemów w przyszłości? Po zasklepieniu skóry wciąż czuję kłucie. I czy jest możliwość zabezpieczenia czubka tej nici? Z tego co wiem została ona zastosowana do przyszycia ścięgien prostownika palca i jakiejś kotwiczki.

należy zbadać miejsce u chirurga w warunkach ambulatoryjnych
Proszę zgłosić się do chirurga w warunkach stacjonarnych, żeby mógł to ocenić.
Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym leczenie i omówić ten problem po uprzednim badaniu.
Zalecana stacjonarna konsultacja chirurgiczna.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3443
Pytań zadanych
przez pacjentów
8290
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

97
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi