Czy można zabezpieczyć nić chirurgiczną, która wystaje trochę nad skórę?

Czy nić chirurgiczna niewchłanialna, która wykłuła się minimalnie ponad skórę, ale została przycięta nie będzie to stwarzać problemów w przyszłości? Po zasklepieniu skóry wciąż czuję kłucie. I czy jest możliwość zabezpieczenia czubka tej nici? Z tego co wiem została ona zastosowana do przyszycia ścięgien prostownika palca i jakiejś kotwiczki.

należy zbadać miejsce u chirurga w warunkach ambulatoryjnych
Proszę zgłosić się do chirurga w warunkach stacjonarnych, żeby mógł to ocenić.
Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym leczenie i omówić ten problem po uprzednim badaniu.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3911
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10049
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi