Czy można otrzymać e-Receptę bez konsultacji medycznej na klorazepan?

Cierpię na depresję i nerwicę lękową. Biorę sertralinę i klorazepan 10 mg, który powoli odstawiam. W mojej miejscowości jest bodajże tylko dwóch psychiatrów. W tej chwili są niedostępni, mój jest na urlopie. Zdarzyła mi się straszna tragedia, zmarła mi bliska osoba, a kończy mi się klorazepan, którego jeszcze potrzebuję. Mam teraz pytanie, czy lekarz internista bądz rodzinny może wystawić mi e-receptę na klorazepan 10 mg, 2-3 opakowania? Ponieważ jestem obecnie w bardzo trudnej sytuacji finansowej i nie stać mnie w tej chwili na e-wizytę u psychiatry,gdzie koszt takiej wizyty to 200 lub więcej zł.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi