Czy możliwe żeby ojcem dziecka był mój obecny partner?

18 października dostałam miesiączkę, 22 października doszło do jednorazowej nocy, od 31 października spotykałam się już z obecnym partnerem. 3 listopada zrobiłam test wyszedł negatywny, więc niczym się nie martwiłam. 22 grudnia zrobiłam test, bo miesiączki nie dostałam - wyszedł pozytywny. 28 grudnia miałam pierwsza wizytę i wyszło, że jestem miedzy 9 a 10 tygodniem ciąży. 4 stycznia poszłam na kolejną i byłam w 11+1. Obecnie jestem w 15+3. Cykl to około 28-30 dni. Czy możliwe żeby ojcem dziecka był mój obecny partner?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
984
Pytań zadanych
przez pacjentów
2836
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

53
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi