Czy możliwe, że doszło do zapłodnienia?

Od 18-22.09 miałam miesiączkę. 24 współżyłam z mężem i prezerwatywa z nasieniem została w środku. Od poniedziałku 27.09 zaczęło pobolewać mnie podbrzusze. Wiedziałam, że organizm przygotowuje się do owulacji. O dziwo dzień kulminacyjny owulacji miałam bardzo szybko bo najwięcej śluzu gęstości białka jajka kurzego miałam 29.09. Od 01.10 mam sucho ale bóle podbrzusza nie minęły do dnia dzisiejszego, do tego doszły nudności, bóle krzyża i pleców. Jeden dzień jem za 3,a na drugi nie mogę patrzeć na jedzenie. Czuję się pełna i mam gazy. Piersi przy dotyku są tkliwe. Czy możliwe, że doszło do zapłodnienia?

Tak, jest to prawdopodobne. Proszę wykonać badanie stężenia beta-hcg jako najczulszy wskaźnik informujący o wczesnej ciąży.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2412
Pytań zadanych
przez pacjentów
5941
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi