Czy możliwe, że doszło do zapłodnienia?

Od 18-22.09 miałam miesiączkę. 24 współżyłam z mężem i prezerwatywa z nasieniem została w środku. Od poniedziałku 27.09 zaczęło pobolewać mnie podbrzusze. Wiedziałam, że organizm przygotowuje się do owulacji. O dziwo dzień kulminacyjny owulacji miałam bardzo szybko bo najwięcej śluzu gęstości białka jajka kurzego miałam 29.09. Od 01.10 mam sucho ale bóle podbrzusza nie minęły do dnia dzisiejszego, do tego doszły nudności, bóle krzyża i pleców. Jeden dzień jem za 3,a na drugi nie mogę patrzeć na jedzenie. Czuję się pełna i mam gazy. Piersi przy dotyku są tkliwe. Czy możliwe, że doszło do zapłodnienia?

Tak, jest to prawdopodobne. Proszę wykonać badanie stężenia beta-hcg jako najczulszy wskaźnik informujący o wczesnej ciąży.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi