Czy możliwe jest uzyskanie zwolnienia z przyjęcia 3 dawki szczepionki?

W związku na obecną sytuację w związku ze szczepieniami medyków występują naciski ze strony pracodawcy. Jestem fizjoterapeutą i mam przeciwwskazania do przyjęcia 3 dawki szczepionki (wysoka ilość przeciwciał - ponad 2000). Dla pracodawcy liczy się papier, a nie zdrowie i od 1 marca ode mnie takowego wymaga. Poza tym bardzo ciężko przechodziłem poprzednie dawki. Możliwe jest wystawienie zwolnienia ze względu na przeciwwskazania przez lekarza.

Wysoki poziom przeciwciał nie jest przeciwwskazaniem do szczepienia.
Wysoka ilość przeciwciał nie zwalnia z obowiązku przyjęcia III dawki szczepienia .
W powyższym opisie nie widzę przeciwwskazań do szczepienia.
W powyższym opisie nie widzę przeciwwskazań do szczepienia.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Internista w Dąbrowie Górniczej Internista w Katowicach Internista w Bielsku-Białej Internista w Krakowie Internista w Gliwicach Internista w Warszawie Internista w Częstochowie Internista w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3892
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9965
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi