Czy możliwe jest pogorszenie stanu lękowego po chwilowej poprawie?

Czy to możliwe, że po ponad tygodniu zażywania Ataraxu (rano i wieczorem) nastąpiła jakby poprawa, stałam się spokojniejsza, lepiej spałam, a lęki ustąpiły; to po paru dniach od poprawy nastąpiło pogorszenie (lęk się nasilił)? Do tego ogólne rozbicie oraz płaczliwość.
Zwykle na skutek działania leków tego rodzaju trzeba trochę poczekać, lekarz prowadzący pewnie informował. W razie wątpliwości proszę zwrócić się do lekarza prowadzącego.
Proszę skonsultować się w tej sprawie z lekarzem prowadzącym.
Proszę skonsultować się z psychiatrą, to niepokojące objawy.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2785
Pytań zadanych
przez pacjentów
6957
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi