Czy możliwe jest pogorszenie stanu lękowego po chwilowej poprawie?

Czy to możliwe, że po ponad tygodniu zażywania Ataraxu (rano i wieczorem) nastąpiła jakby poprawa, stałam się spokojniejsza, lepiej spałam, a lęki ustąpiły; to po paru dniach od poprawy nastąpiło pogorszenie (lęk się nasilił)? Do tego ogólne rozbicie oraz płaczliwość.
Zwykle na skutek działania leków tego rodzaju trzeba trochę poczekać, lekarz prowadzący pewnie informował. W razie wątpliwości proszę zwrócić się do lekarza prowadzącego.
Proszę skonsultować się w tej sprawie z lekarzem prowadzącym.
Proszę skonsultować się z psychiatrą, to niepokojące objawy.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1100
Pytań zadanych
przez pacjentów
3948
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

58
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi