Czy moje cykle są regularne?

Mam 21 lat. Ciężko mi określić czy moje cykle są regularne, ponieważ zazwyczaj trwają 28/30 dni, ale zawsze raz lub dwa razy w roku mój cykl trwa 50/60 dni. Zamieszczam poniżej zestawienie długości moich cykli od początku 2020 roku: 31,32,61,32,31,37,31,32,28 i obecny 2021 rok: 31,29,30,30,33,50,29. Mimo, że przeważa długość cykli 28-30 dni, to niepokoją mnie te przedłużające się. Jestem zapisana do ginekologa, jednak patrząc na te cykle ciężko mi stwierdzić czy są one regularne. Od zakończenia krwawienia w zeszłym miesiącu codziennie odczuwam ból w podbrzuszu i lewym jajniku. 

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2413
Pytań zadanych
przez pacjentów
5970
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi